Komunikat Kanclerza ws. zmian w parkowaniu

Dalszy ciąg sagi o parkowaniu na kampusie Politechniki Wrocławskiej (za Elektronicznym Biuletynem Informacyjnym):

W związku z licznymi uwagami pracowników i studentów dotyczącymi nowej organizacji korzystania z parkingów na terenie uczelni, decyzją Rektora od 10 października pracownicy, doktoranci oraz studenci Politechniki Wrocławskiej są jednakowo uprawnieni do korzystania ze wszystkich miejsc postojowych naziemnych: przy ul. Hoene-Wrońskiego, w Pasażu Studenckim, przy budynkach D-21, D-1, D-20 i L-1 (Geocentrum I) oraz przy stacji Polinki.

Jednocześnie przypominamy, iż podstawowym sposobem identyfikacji użytkownika i jego uprawnień do wjazdu na miejsca postojowe jest karta elektroniczna. Pozostałe zasady obowiązują bez zmian.